۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 10597
  • 14 می 2020 - 18:30
  • نویسنده : فاطمه‌زهرا تکلف‌پور
  • منبع : شهر روشن
مدیرکل هواشناسی کرمانشاه خبر داد

هوای کرمانشاه صاف تا قسمتی ابری/ بارندگی پیش بینی نمی‌شود

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از استقرار شرایط پایدار در جو منطقه و هوای صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و غبار رقیق خبر داد.

محمد خسروی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار شهرروشن در کرمانشاه اظهار داشت: استقرار شرایط پایدار در جو منطقه و هوای صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار رقیق در نواحی مرزی خواهیم داشت.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه بیان کرد: طبق اطلاعات ایستگاه هواشناسی، تا دوشنبه هفته آینده هوای استان صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می‌شود. 

این مسؤول ادامه داد: هوای استان در هفته جاری در برخی اوقات با وزش باد غالباً ملایم همراه خواهد بود، همچنین در نقاط مختلف استان به تدریج افزایش نسبی دارد.

وی با اشاره به اینکه هوای استان تا اواخر هفته جاری همچنان در شرایطی پایدار قرار دارد، افزود: وزش باد ملایم پدیده جوی مورد انتظار در سطح استان می باشد.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه اظهار داشت: دمای هوا تا پایان هفته روندی افزایشی در پیش خواهد داشت و احتمال وقوع گردوغبار در نواحی گرمسیر به ویژه قصرشیرین وجود دارد.

این مسؤول گفت: هوای استان کرمانشاه در برخی ساعات همراه با وزش باد غالبا ملایم و غبار رقیق در نواحی مرزی همراه خواهد بود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*