۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 11118
  • 22 آگوست 2020 - 18:31
  • نویسنده : فاطمه‌زهرا تکلف‌پور
  • منبع : شهر روشن
رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه:

سلامت پرسنل شهرداری کرمانشاه حائز اهمیت است

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت: سلامت پرسنل زحمتکش شهرداری کرمانشاه حائز اهمیت است.

به گزارش شهرروشن از کرمانشاه، مهدی عبدالملکی امروز در مراسم افتتاح اداره سلامت شهرداری کرمانشاه که در نگارخانه شهر برگزار شد، اظهار داشت: توانستیم همزمان با روز پزشک مرکز طب کار و بهداشت را در زیر مجموعه اداره سلامت اجتماعی و شهروندی شهرداری کرمانشاه افتتاح کنیم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: این مجموعه قرار است به ایجاد پرونده سلامت با تاکید بر قشر زحمتکش پاکبان، فضای سبز و بخش خدماتی و عمرانی شهرداری اقدام کند.

وی خاطرنشان کرد: اداره سلامت اجتماعی و شهروندی شهرداری همچنین نسبت به استقرار پزشک در این مجموعه به صورت تمام وقت اقدام می‌کند و انجام آزمایش های رایگان و دوره ای از همه پرسنل به عمل خواهد آمد از سویی با مرکز بهداشت و کارشناسان نیز تعامل داریم.

این مسؤول تاکید کرد: اداره سلامت به بهداشت و درمان پرسنل شهرداری به‌ویژه قشر زحمتکش سازمان اهمیت می‌دهد و خدمات واکسیناسیون هپاتیت، کزاز و انجام آزمایش و چکاپ برای پرسنل شهرداری به صورت رایگان انجام خواهد شد.

مصاحبه با رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه را اینجا ببینید 

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*