۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 11081
  • 21 آگوست 2020 - 19:05
  • منبع : شهر روشن
مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه:

“اطعام حسینی” در ۷۲ آشپزخانه حسینی کرمانشاه انجام می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از طرح "اطعام حسینی" در 72 آشپزخانه حسینی استان خبر داد.

به گزارش شهرروشن از کرمانشاه، محسن رخصی در مراسم افتتاح ۷۲ آشپزخانه حسینی استان که با همت و مدیریت اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همزمان با سراسر کشور در مسجد نورالمهدی شهرک رسالت شهر کرمانشاه افتتاح و راه اندازی شد، اظهار داشت: با توجه به اجرای فرمایش مقام رهبری مبنی بر طرح مساوات و همدلی کمیته امداد نیز با همه موسسات خیریه نسبت به برنامه اطعام حسنی در دفاتر استان آغاز به کار کرد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه تصریح کرد: تعداد ۷۲ آشپزخانه حسینی در نقاط مختلف استان همزمان با ماه محرم کار خود را شروع کرده و با تهیه سبد حمایتی به محض تهیه از محل کمک‌های های مردمی در بین مردم نیازمند تقسیم خواهد شد.

وی بر اینکه از مردم فهیم استان تقاضا داریم در این مرحله نیز شاهد حضور گسترده نیکوکاران در اطعام نیازمندان باشیم، افزود: این آشپزخانه در مسجد نورالمهدی مستقر است و امروز اقدام به پخت و پز یک هزار غذایی گرم داشته است.

این مسؤول با اشاره به اینکه مابقی آشپزخانه ها نیز نسبت به درآمد بین ۵۰۰ تا هزار غذا تهیه و توزیع خواهد کرد، گفت: منبع آن از محل مراکز نیکوکاری، بسیج، و کمک های مردمی است، همچنین اولویت ما با خانواده تحت حمایت بوده و سعی داریم سایر نیازمندان هم تحت حمایت قرار بگیرند و از بسته های معیشتی اطعام حسینی شامل کالاهای برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه و… بهره‌مند شوند و تا آخر ایام محرم حداقل ۵۰ هزار سبد حمایتی را توزیع کنیم.

فیلم مصاحبه اختصاصی با مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه را اینجا ببینید

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*