۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 11077
  • 21 آگوست 2020 - 18:27
  • منبع : شهر روشن
همزمان با آغاز محرم در دروازه نجف:

۷۲ آشپزخانه حسینی در کرمانشاه افتتاح شد

مراسم افتتاح 72 آشپزخانه حسینی همزمان با آغاز ماه محرم در دروازه نجف و سراسر کشور در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش شهرروشن از کرمانشاه، مراسم افتتاح ۷۲ آشپزخانه حسینی استان با همت و مدیریت اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همزمان با سراسر کشور در مسجد نورالمهدی شهرک رسالت شهر کرمانشاه افتتاح و راه اندازی شد.

براساس این گزارش، مرحله نخست رزمایش ایران همدل در ماه مبارک رمضان برگزار شده و مرحله دوم رزمایش ایران همدل در اول ماه های محرم برگزار شد، که اجرای طرح های اطعام حسینی” و “احسان حسینی” در دستور کار قرار گرفت.

طرح “اطعام حسینی” و “احسان حسینی” با شعار ” از یکدیگر گره گشائی می کنیم” آغاز شده که در این راستا طرح اطعام حسینی با هدف تهیه، طبخ و توزیع غذای گرم و طرح احسان حسینی نیز با هدف تهیه، بسته بندی و توزیع بسته های حمایتی و معیشتی با کمک و حمایت خیران نیک اندیش استان کرمانشاه در بین نیازمندان اجرا می‌شود.

گفتنی است، طرح اطعام حسینی در ماه های محرم با فعالیت ۷۲ آشپزخانه حسینی در استان برپا شده، که از این تعداد ۱۸ آشپزخانه در مساجد شهر کرمانشاه مستقر است و با کمک نیکوکاران در اطعام و توزیع نذورات این ماه خدمت رسانی دارد.

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*