۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اقتصادی » پیشنهاد سردبیر » سایر اخبار
  • شناسه : 10945
  • 30 جولای 2020 - 17:26
  • منبع : مهر
مسؤول سازمان بسیج سازندگی کرمانشاه:

مرحله دوم کمک مومنانه در کرمانشاه آغاز شد

مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه استان کرمانشاه گفت: مرحله دوم نهضت کمک مومنانه از فردا با توزیع ۲۸ هزار بسته معیشتی در استان آغاز می‌شود.

به گزارش شهرروشن از کرمانشاه، کامران هزارخانی امروز در حاشیه توزیع ۵۰ هزار بسته معیشتی پروتئینی در استان کرمانشاه اظهار داشت: شیوع بیماری کرونا در کشور و همچنین استان سبب شد گروهی از مردم به لحاظ معیشتی با مشکلاتی مواجه شوند.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه افزود: بر همین اساس به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش کمک‌های مومنانه، دستگاه‌های مختلف از جمله سپاه، کمیته امداد، بهزیستی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بنیاد مستضعفان، آستان قدس رضوی و خیرین و نیکوکاران به این فرمان رهبر انقلاب لبیک گفتند و برای کمک به معیشت آسیب دیدگان‌ناشی از این بیماری به میدان آمدند.

وی خاطرنشان کرد: امروز ۵۰ هزار بسته پروتئینی که توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تهیه شده است، با کمک گروه‌های جهادی و هیأت‌های مذهبی و سایر تشکل‌های استان بین محرومان و نیازمندان توزیع می‌شود.

هزارخانی گفت: سپاه پاسداران استان نیز از فردا مرحله دوم نهضت کمک مومنانه را با توزیع حدود ۲۸ هزار بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان در سطح استان آغاز خواهد کرد.

این مسؤول ادامه داد: این کمک‌ها در سه مرحله انجام می‌شود، که مرحله اول آن در دهه امامت و ولایت، مرحله دوم در دهه اول محرم و مرحله سوم نیز در دهه آخر ماه صفر و ایام اربعین توزیع خواهد شد.

هزارخانی عنوان کرد: در مرحله اول و دوم هر کدام ۹ هزار بسته معیشتی و در مرحله سوم نیز ۱۰ هزار بسته بین نیازمندان و افراد آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع می‌شود.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه از مردم استان خواست تا همچون سنوات گذشته با همدلی و همنوایی برای کمک به نیازمندان با دستگاه‌های یاری رسان همکاری کنند تا گوشه‌ای از مشکلات معیشتی مردم استان کاهش پیدا کند.

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*