۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 10865
  • 16 جولای 2020 - 0:55
  • نویسنده : فاطمه‌ز هرا تکلف ‌پور
  • منبع : اختصاصی شهر روشن
در هفته عفاف و حجاب صورت گرفت

توزیع و اهدای ۳۰ بن چادر به بانوان هنرمند کرمانشاه

بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در هفته عفاف و حجاب 30 عدد بن چادر به بانوان هنرمند استان اهدا و توزیع کرد.

به گزارش شهرروشن از کرمانشاه، سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه، طی هفته جاری به مناسبت گرامیداشت هفته “حجاب و عفاف” با همکاری حوزه اصناف و بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه کرمانشاه، تعداد ۳۰ عدد بن چادر را در بین هنرمند محجبه توزیع کرد.

براساس این گزارش، کانون بسیج هنرمندان ناحیه کرمانشاه، اصناف و بسیج جامعه زنان ناحیه در این راستا همکاری لازم را به عمل آورند، همچنین این اقدام با هدف تشویق هنرمندان در حوزه های اقشار و محلات هم توزیع و اهدا شده است.

بانوان هنرمندان در رشته‌های هنرهای تجسمی، نقاشی ، شعر و خوشنویسی در این طرح مورد حمایت قرار گرفتند و اهدای چادر به این بانوان محجبه در سالیان متمادی از سوی این نهادهای اجرایی انجام پذیرفته است.

گفتنی است، اجرای طرح عفاف و حجاب برای فراهم کردن زمینه مشارکت بیشتر زنان در فعالیت‌های اجتماعی است و در مسیر اجر نهادن به عفاف و حجاب بانوان هنرمند و سایر بانوان تحت پوشش سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه مورد تقدیر و تشویق قرار گرفتند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*