۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 10008
  • 06 فوریه 2020 - 0:25
  • نویسنده : فاطمه‌زهرا تکلف‌پور
  • منبع : اختصاصی شهر روشن
مسؤول انجمن هنرهای تجسمی حوزه هنری کرمانشاه:

جلسه هم اندیشی “جهانی شدن هنر ایرانی” در کرمانشاه برگزار شد

مسؤول انجمن هنرهای تجسمی حوزه هنری و انقلاب اسلامی استان کرمانشاه گفت: جلسه هم اندیشی "جهانی شدن هنر ایرانی" در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش شهر روشن از کرمانشاه، جلسه هم اندیشی هنرمندان نقاشی و گرافیک با موضوع “جهانی شدن هنر ایرانی” و این طرح که آیا هنرمند در قبال جامعه اش مسؤول است؟ با حضور اساتید و جمعی از هنرمندان هفته جاری در سالن جلسات حوزه هنری استان کرمانشاه برگزار شد.

زهرا پورخوش در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار شهر روشن در کرمانشاه به تشریح این جلسه هم اندیشی پرداخت و اظهار داشت: این مراسم با حضور هنرمندان هنرهای تجسمی استان در سالروز دهه مبارک فجر برگزار شد و مباحث خوب و ارزشمندی مطرح شد که امیدوارم به نتایج عالی برسیم.

گفتنی است، جلسه هم اندیشی هنرمندان نقاشی و گرافیک با موضوع “جهانی شدن هنر ایرانی” با حضور اساتیدی همچون فریبرز عباسیان، فاطمه موسوی، لیلا رنجبر، نادیا چمنی، طهمورث نوری، حمیدرضا حاجی محمدی در سالن جلسات حوزه هنری استان کرمانشاه برگزار شد.

فیلم مصاحبه| جلسه هم اندیشی “جهانی شدن هنر ایرانی” در کرمانشاه برگزار شد

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*