۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 10977
  • 06 آگوست 2020 - 20:05
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کرمانشاه:

۷۲ آشپزخانه “اطعام حسینی” در کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود/ آغاز مرحله دوم رزمایش همدلی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از راه‌اندازی 72 آشپزخانه "اطعام حسینی" در ماه محرم امسال و آغاز رزمایش همدلی خبر داد.

به گزارش شهرروشن از کرمانشاه، محسن رخصی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطر شهید محمود صارمی، اظهار داشت: کمک‌های مردمی در مرحله نخست رزمایش مساوات و همدلی که دستور اجرای آن از سوی مقام معظم رهبری صادر شده بود با استقبال خوبی همراه شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: شهروندان هرچند با شرایط نامناسب اقتصادی مواجه بودند، اما عملکرد آنها در رزمایش بسیار مطلوب و حائز اهمیت بود.

این مسؤول به راه‌اندازی ۵۰ آشپزخانه اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان و توزیع ۱۸۰ هزار وعده غذایی گرم بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد اشاره و بیان کرد: بیش از ۷۰ هزار سبد حمایتی از محل کمک‌های خیران نیک اندیش در بین افراد تحت پوشش این نهاد توزیع شده است.

وی از فعال شدن دفاتر کمیته امداد استان در راستای آوری کمکهای مردم در مرحله دوم رزمایش مساوات و همدلی به فرمان رهبر انقلاب خبر داد و افزود: شهروندان فهیم کرمانشاهی در عید قربان با توزیع نذورات خود به ارزش ۱۰ میلیارد تومان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کمک نیازمندان جامعه شتافتند.

رخصی با یادآوری اینکه ۸۰ هزار بسته حمایتی میان مددجویان کمیته امداد استان کرمانشاه طی دو هفته آتی توزیع و اهدا خواهد شد، گفت: این خدمات با مشارکت و تعامل فروشگاه های زنجیره‌ای طرف قرارداد برای توزیع اقلامی همچون مرغ، برنج، روغن، شکر و… صورت خواهد گرفت.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه ادامه داد: به نیت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام در دهه نخست ماه محرم سال جاری ۷۲ آشپزخانه “اطعام حسینی” راه‌اندازی خواهد شد و کار پخت و پز غذای نذری در دستور کار قرار می‌گیرد.

این مسؤول با اشاره به اینکه یک هزار و ۴۰۰ نفر حامی جدید به جمع حامیان کمیته امداد استان افزوده شده است، گفت: در ماه مبارک رمضان توانستیم ۱۰ میلیارد تومان زکات فطریه را جمع آوری کنیم.

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*