۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 10879
  • 22 جولای 2020 - 8:46
شهردار منطقه چهار کرمانشاه مطرح کرد

مبارزه با انحصارسازی غیرمجاز وظیفه ذاتی شهرداری کرمانشاه+فیلم

شهردار منطقه چهار کرمانشاه با تاکید بر اینکه اجازه ساخت و سازهای غیرمجاز را نمی‌دهیم، گفت: مبارزه با انحصارسازی غیرمجاز وظیفه ذاتی شهرداری کرمانشاه است.

همایون نوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار شهرروشن در کرمانشاه، گفت: با هر گونه ساخت و ساز غیرمجاز و زمین خواری در منطقه چهار شهرداری کرمانشاه مقابله و مبارزه جدی می‌کنیم.

شهردار منطقه چهار کرمانشاه در پاسخ به پیگیری شهر روشن در مورد نصب درب و انحصار کوچه نرگس سراب قنبر کرمانشاه از سوی برخی سودجویان این شهرک و انتشار گزارشی با موضوع ” معابر سراب قنبر کرمانشاه طعمه انحصارسازی صاحبان ثروت ” اظهار داشت: این انحصارسازی تخلف بوده و مغایر قانون شهرداری ها است، که با آن برخورد خواهیم کرد.

این مسؤول با بیان اینکه شهرداری ممکن است به دلیل مشغله و برخی پروژه‌ها از همه تخلفات و انحصار طلبی برخی اشخاص در مناطق به موقع اطلاع پیدا کند، گفت: از شهروندان تقاضا داریم هر گونه تخلفات، انحصار معابر و مشکلات منطقه چهار را با شهرداری در میان بگذارند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

شهردار منطقه منطقه چهار کرمانشاه به ماجرای آسیه پناهی در شهرک فدک و سودجوی برخی در این منطقه برای زمین خواری اشاره و تصریح کرد: شهردار موظف به مقابله با هر نوع ساخت و ساز غیرمجاز و تخریب آن با نهایت جدیت است و در مورد سراب قنبر نیز با احدی مماشات نخواهد داشتم.

نوری با یادآوری اینکه پس از پیگیری رسانه‌ها در مورد کوچه نرگس از این محله بازدید به عمل آورده است و این کوچه باید در مسیر جاذبه گردشگری استفاده شود و هرگونه انحصارسازی مصداق تشرف عُدوانی است، خاطرنشان کرد: بازدید از این محله انجام شده و با این تخلفات مبارزه خواهد شد.

شهردار منطقه چهار کرمانشاه در مورد ساماندهی آب قره‌سو و آلودگی رودخانه سراب قنبر نیز، تاکید کرد: اداره کل آب منطقه‌ای استان موظف به ساماندهی این موضوع است و شهرداری آنچه در راستای فضای سازی و ایجاد زیرساخت در فضای سبز و معابر را دارد انجام می‌دهد و این امر منوط به تعامل و همکاری متقابل ادارت ذیربط بوده که بخشی از آن انجام پذیرفته است.

فیلم این مصاحبه را در اینجا ببینید

انتهای پیام/ ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*