۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » پیشنهاد سردبیر » سایر اخبار » ورزشی
  • شناسه : 9622
  • 10 ژانویه 2020 - 11:22
  • نویسنده : کیومرث پاشایی
  • منبع : شهر روشن
به همت جمعی از مسؤولان انجام شد 

تجلیل از “محبی‌ها” اسطوره های کشتی ایران در جام تختی

"محبی‌ها" اسطوره های کشتی ایران و از دیار پهلوان پرور کرمانشاه در مراسم جام تختی از سوی مسؤولان و ورزشکاران به نام مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش شهر روشن از کرمانشاه، در مراسم افتتاحیه چهلمین دوره مسابقات بین‌المللی جام جهان پهلوان تختی، از برادران حسین و حسن محبی، اسطوره های کشتی ایران تجلیل شد.

براساس این گزارش، اقدام فوق کار فرهنگی زیبایی است، که از طریق آن جوانان با مفاخر شهر و دیار خود آشنا می‌شوند و حاوی یک پیام مهم است و آن اینکه پهلوانان همیشه در میان مردم و دل آنان جای دارند.

پهلوانان حسین و حسن محبی با توجه به اینکه بالای ۱۴ سال عضو اصلی تیم ملی بوده اند و در همین جام تختی هر دو بیش از ۶ بار قهرمان شده اند، با افتخار ویژه در این دو مورد رکورد دارند.

گفتنی است، در جام تختی، عبدالمهدی نصیرزاده، سرپرست مسابقات بین‌المللی جام تختی و رئیس سازمان لیگ کشتی کشور، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه و احمدی معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان از برادران محبی تجلیل به عمل آورند.

انتهای پیام/پ

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*