۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 10054
  • 10 فوریه 2020 - 20:57
رئیس انجمن خوشنویسی بسیج هنرمندان:

هنر متعهد نشأت گرفته از انقلاب و آرمان‌های امام است/ خوشنویسی هنری اثرگذار

رئیس شورای عالی انجمن خوشنویسی سازمان بسیج هنرمندان گفت: هنر متعهد نشأت گرفته از انقلاب و آرمان‌های امام خمینی(ره) است و برای تحقق این آرمان‌ها ضروری خواهد بود.

به گزارش شهر روشن و به نقل از روابط عمومی کانون بسیج هنرمندان سنقر و کلیایی، داود نیکنام در مراسم تجلیل از خوشنویسان جشنواره قلم که به میزبانی این شهرستان با حضور جمعی از مسؤولان استانی و هنرمندان کشودی برگزار شد، اظهار داشت: هنر متعهد نشأت گرفته از انقلاب و آرمان‌های امام خمینی(ره) است و برای تحقق این آرمان‌ها ضروری خواهد بود.

رئیس شورای عالی انجمن خوشنویسی سازمان بسیج هنرمندان با تاکید بر اینکه نباید از هنر متعهد غافل بود، گفت: هنر متعهد نشأت گرفته از انقلاب و آرمان‌های امام راحل و برای تحقق این آرمان‌ها لازم است و این هنر، اثری هنری را خلق می‌کند که در طول تاریخ ماندگار خواهد شد.

نیکنام خوشنویسی را یکی از تاثیرگذارترین عرصه‌های هنر دانست و افزود: بیانات رهبر انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) در مورد هنر خوشنویسی به‌خوبی نشانگر اهمیت این هنر والا است.

استاد خوشنویسی ایران از روند برگزاری جشنواره خوشنویسی سراسری بسیج در سال جاری خبر داد و اظهار داشت: پس از ارسال و انتشار فراخوان جشنواره خوشبختانه جشنواره با استقبال بی نظیری از سوی هنرمندان عرصه خوشنویسی به ویژه استان کرمانشاه مواجه شد.

رئیس شورای عالی انجمن خوشنویسی سازمان بسیج هنرمندان بیان کرد: استان کرمانشاه در این جشنواره خوشنویسی در مقایسه با سایر استان ها به خوبی حضور داشت، لذا این امر و تکلیف را برای ما ایجاد کرد که در برنامه تجلیل از این عزیزان خود ما حضور یابیم و از برگزیدگان جشنواره فوق تجلیل کنیم.

انتهای پیام/ت

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

بیشتر بخوانید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*