۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 11179
  • 20 سپتامبر 2020 - 22:42
  • نویسنده : خبرنگار شهر روشن
  • منبع : اختصاصی شهر روشن

جدال لفظی در شورای شهر کرمانشاه بر سر حضور شهردار!

یکی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه بر سر حضور شهردار در جلسات این نهاد جدال لفظی راه انداخت و حاشیه ایجاد کرد.

به گزارش شهرروشن از کرمانشاه، جلسه شورای اسلامی شهر کرمانشاه امروز با حضور اعضای شورا در سالن جلسات آن در کرمانشاه برگزار شد.

براساس این گزارش، طیب حیدری به تازگی ریاست شورای اسلامی شهر کرمانشاه را به عهده گرفته است و در این مدت توانسته تحولات چشمگیری را در مدیریت این نهاد اجرایی به ویژه ارتباط با اصحاب رسانه در جلسات و اطلاع رسانی شفاف را رقم بزند.

این در حالی است که، غلامرضا امیری که در گذشته به عنوان ریاست اسبق شورای شهر کرمانشاه مسؤولیت داشت به گفته کارشناسان اجتماعی سبب نارضایتی و ناکارآمدی بسیاری در پیشبرد برنامه های شهرداری و شهر بوده و حتی با سنگ اندازی و حاشیه سازی موانعی را ایجاد کرده بود، که آثار آن تنها سبب عقب ماندگی پروژه ها و جدال های جریان سازی بود که ردپای آن تا مرحله کشوری و وساطت مدیران و نمایندگان هم پیش کشیده شد، اکنون نیز این حواشی همچنان دامن شورای شهر را گرفته و توجیهی برای آن جز رقابت بر سر میز ریاست نمیتوان یافت.

طی جلسه امروز نیز جدال لفظی (جر و بحث) غلام رضا امیری ریاست اسبق شورای شهر با طیب حیدری ریاست جدید شورای اسلامی شهر کرمانشاه را شاهد بودیم و دلیل آن نیز مسئله عدم حضور سعید طلوعی شهردار کرمانشاه در این جلسات بود که از سوی این عضو شورای شهر مطرح شد!حالا سوال اینجا است که، جناب آقای امیری در ریاست جنابعالی در شورای شهر شهردار چندین بار به جلسه حضور پیدا کردند؟

گفتنی است، شهردار کرمانشاه برای هر دعوتی که به جلسه شورای شهر صورت گرفته بود شخصا و یا با ارسال نماینده ای از سوی شهرداری حضور پیدا کرده است و اسناد آن نیز وجود دارد، اما در دوره ریاست قبلی شورای شهر کوتاهی هایی در دعوت از شهردار وجود داشته که نمونه بارز آن حضور شهردار در یک جلسه و عدم حضور رئیس شورای شهر با تعدادی از اعضا همسو در یکی از جلسات بود که متن دعوت نامه از شهرکرمانشاه و حضور به موقع سعید طلوعی در این جلسه نیز رسانه ای شد و همه دیدند که شهردار تمایل به تعامل و همکاری با شورا در راستای پیشرفت پروژه های شهر کرمانشاه را دارد.

فیلم اختصاصی شهر روشن در مورد جلسه شورای شهر کرمانشاه را اینجا ببینید

انتهای پیام/ت/آ

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*