پیامبر اسلام صَلَّی اللهُ عَلیهِ وَ آلِهِ فرمودند:
۞ هر که در گفتارش صلوات بر من و علی بن أبی طالب علیهما السلام باشد وارد بهشت می‌شود. ۞
Monday, 17 June , 2024
امروز : دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۳ - 11 ذو الحجة 1445
شناسه خبر : 20767
  پرینتخانه » اجتماعی, اجتماعی, اخبار جدید, پیشنهاد سردبیر, سایر اخبار تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۷ |
استاندار کرمانشاه:

رشد و توسعه کرمانشاه در گروه پیشران های فرهنگی

استاندار کرمانشاه گفت: مَردم استان کرمانشاه ازیکسری خصیصه های ارزشمند همچون غیرتمندی، عشق به خانواده، افتخارجویی و عزت طلبی برخوردار هستند.
رشد و توسعه کرمانشاه در گروه پیشران های فرهنگی

به گزارش خبرنگار شهر روشن از کرمانشاه، اولین همایش یک روزه پیش ران های سرکش اجتماعی، آسیبها و جرائم اجتماعی پیش ازظهر امروز در سالن اجتماعات انتظار کرمانشاه برگزار شد.

بر اساس این گزارش: از استانهای مختلف کشور۱۲۰ مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده بود که ۱۴ مقاله به صورت سخنرانی ارایه شد.

دکتر محمد طیب صحرایی « استاندار کرمانشاه»، در این همایش با اشاره به اینکه مردم استان کرمانشاه ازیکسری خصیصه های ارزشمند همچون غیرتمندی، عشق به خانواده، افتخارجویی و عزت طلبی برخوردار هستند،اظهار کرد: جامعه و مردم استان کرمانشاه از یکسری خصیصه های ارزشمند همچون غیرتمندی، عشق به خانواده، افتخارجویی و عزت طلبی برخوردار هستند که این خصایص نیکو اگر به خوبی رشد و نمو پیدا نکرده و افراطی با آن برخورد شده و مدیریت نشود خود می تواند زمینه به وجود آمدن برخی مشکلات و سیب های اجتماعی در جامعه بشود.

صحرایی افزود: اشتغال پایدار، فضاهای ورزشی و اقدامات فرهنگی مناسب باعث خواهد شد تا پیشران های فرهنگی در جامعه تقویت و پیشران های ضدفرهنگی تضعیف شود.

مدیر ارشد استان، ضمن قدردانی از مشارکت محققان و پژوهشگران در عرصه های مختلف خصوصاً جامعه شناسی، تأکید کرد: مطالعات و دستاوردهای علمی محققان باید تلاش شود در کنار درنظر گرفتن مباحث نظری ناظر بر میدان باشد تا نتایج تاثیرگذارتری داشته باشد. مسایل فرهنگی در جامعه باید رصد و به صورت دقیق شناسایی شود، توجه به سبک زندگی و متناسب ساختن آن با زندگی ایرانی اسلامی می تواند از بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه جلوگیری کند.

انتهای پیام/ رحمانی

نویسنده : Mahin Rahmani | منبع خبر : شهر روشن
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه خبری شهر روشن منتشر خواهد شد.