۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 11188
  • 23 سپتامبر 2020 - 22:34
  • نویسنده : گزارشگر: فاطمه زهرا تکلف پور
  • منبع : شهر روشن
اختصاصی شهرروشن؛

داوری آثار شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در کرمانشاه

داوری آثار شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش شهرروشن از کرمانشاه، داوری شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت بسیج هنرمندان استان کرمانشاه طی سه روز از ۳۱ شهریور الی ۲ مهرماه ۹۹ با حضور داوران طرح عرصه فیلم سازی در استان برگزار شد.

براساس این گزارش بیش از ۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت ارسال شده است، که از بین آثار نفرات برگزیده در بخش های فیلم مستند، پویانمایی، فیلم داستانی کوتاه، فیلم داستانی بلند، فیلم نامه نویسی و نماهنگ به مرحله کشوری معرفی خواهند شد.

استان کرمانشاه با توجه به پتانسیل های هنری و نیز تجربه هشت سال دفاع مقدس دارای هنرمندان ارزشی است که در این عرصه آثار خوب و ماندگاری را تولید کرده‌اند و سالهای فداکاری، ایثار و شهادت مردم غیور این دیار انقلابی را به تصویر در آورده‌اند.

کامران رضایی رییس انجمن سینما جوان استان کرمانشاه، رئیس انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان، داور شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت بسیج هنرمندان استان، آرش امیری مسؤول قرارگاه رسانه‌ای بسیج در غرب کشور، داور شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت بسیج هنرمندان استان و روح الله کردمیر نویسنده و کارگردان، داور شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت بسیج هنرمندان استان به عنوان کارشناسان مطرح عرصه فیلم سازی داوری این مرحله از جشنواره را به عهده دارند.

گفتنی است، داوری این جشنواره به همت و مسؤولیت سازمان بسیج هنرمندان استان در محل قرارگاه رسانه‌ای بسیج در غرب کشور برگزار و نفرات برتر به جشنواره معرفی شدند.

مصاحبه اختصاصی خبرنگار شهر روشن با داوران این جشنواره را می‌توانید اینجا ببینید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*