۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 10505
  • 04 می 2020 - 17:41
  • نویسنده : فاطمه‌زهرا تکلف‌پور
  • منبع : شهر روشن
معاون شهرداری کرمانشاه مطرح کرد

آغاز عملیات اجرایی تقاطع میدان سپاه کرمانشاه

معاون عمرانی شهرداری کرمانشاه با اشاره به تعریض پل مدافعان حرم، گفت: تقاطع میدان سپاه شهر کرمانشاه در حال اجرا است.

به گزارش شهر روشن از کرمانشاه، حمید اعتصام فر عصر امروز در مراسم بازدید خبرنگاران از پروژه‌های شهرداری کرمانشاه که با حضور جمعی از مسؤولان اجرایی استان برگزار شد، اظهار داشت: تعریض پل مدافعان حرم و آغاز عملیات اجرایی تقاطع میدان سپاه کرمانشاه در دست اجرا است.

معاون عمرانی شهرداری کرمانشاه گفت: ۲ پروژه را همزمان باهم آغاز کردیم که اولین آن پروژه تقاطع امام حسین علیه السلام است، که در اردیبهشت ۹۶ استارت خورد و در مرداد ۹۸ به بهره‌برداری رسید.

این مسؤول افزود: عملیات اجرایی تقاطع امام خمینی(ره) نیز از مرداد ۹۸ شروع شد و ۹ ماه است که ۶۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

اعتصام فر ادامه داد: از طرفی پروژه میدان سپاه پاسداران نیز از فروردین امسال در دست انجام و در حال کار است، که هر ستون ۲۵ تا ۳۲ متر ارتفاع دارد و چند برابر آن زیر زمین ستون زده می‌شود.

معاون عمرانی شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: پروژه تقاطع وکیل آقا نیز در دست مطالعه و طراحی نقشه قرار دارد، به اضافه اینکه تعریض پل مدافعان حرم و طرح اجرایی کمربندی غربی از الهیه به سمت میدان امام حسین علیه‌السلام برای رفع ترافیک شهری را در دست اقدام داریم و ظرف مدت ۲ ماه آینده به عملیات اجرایی خواهند رسید.

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*