۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » پیشنهاد سردبیر » سایر اخبار
  • شناسه : 9937
  • ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
  • منبع : روابط عمومی
معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) کرمانشاه:

کمیته امداد کرمانشاه در برگزاری اردوهای زیارتی برتر کشوری شد

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: این نهاد در برگزاری اردوهای زیارتی ویژه ماه مبارک رمضان رتبه برتر کشور را به خود اختصاص داده است.

به گزارش شهر روشن از کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، کامیار جمشیدی، اظهار داشت: امسال بیش از پنج هزار مددجوی کرمانشاهی در سفرهای زیارتی مشهد مقدس، کربلای معلی، قم و.. شرکت کرده‌اند.

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه ۸۶ درصد از این مددجویان برای نخستین بار است که به سفر زیارتی مشرف می شوند، افزود: حدود ۳۰ درصد از افراد شرکت کننده در اردوهای زیارتی ساکن در مناطق محروم و کم برخوردار استان هستند.

این مسؤول تصریح کرد: دانش آموزان، دانشجویان و طلاب، سرپرست خانوار، دختران بازمانده از تحصیل و سالمندان از مخاطبان سفرهای زیارتی این نهاد هستند.

وی بیان کرد: بیش از دو میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان اعتبار برای اعزام این تعداد مددجو به اردوهای زیارتی هزینه شده است.

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه تاکید کرد: این میزان اعتبار از محل کمک های مردمی ، موسسات خیریه و اعتبارات دولتی تامین شده است.

جمشیدی با یادآوری اینکه این نهاد در برگزاری اردوهای زیارتی ویژه ماه مبارک رمضان رتبه برتر کشور را نیز به خود اختصاص داده است، گفت: سفرهای زیارتی با هدف ایجاد نشاط معنوی مددجویان برگزار می شود.

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*