۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 9900
  • ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۴
  • منبع : اختصاصی شهر روشن
کارگزار فن بازار منطقه‌ای کرمانشاه:

فستیوال نوآوری‌های صنعت غذا، دارو و پزشکی در کرمانشاه برگزار شد

کارگزار فن بازار منطقه‌ای استان کرمانشاه از برگزاری فستیوال نوآوری‌های صنعت سلامت غذا، دارو و تجهیزات پزشکی در کرمانشاه خبر داد.

رئوف کویلی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار شهر روشن در کرمانشاه، اظهار داشت: دومین فستیوال استانی و بیستمین فستیوال ملی امروز در هتل پارسیان کرمانشاه با حضور جمعی از مخترعان و سرمایه‌گذاران برگزار شد.

کارگزار فن بازار منطقه‌ای استان کرمانشاه بیان کرد: این فستیوال به همت شهرک‌های صنعتی به عنوان متولی فن بازار منطقه‌ای در استان برگزار شد، همچنین در این مراسم یک قرارداد بازار دارایی فکری به مبلغ و اعتبار ۲۵ میلیارد ریال منعقد و رونمایی شد.

وی ادامه داد: امیدواریم با صاحبان سرمایه رودررو که از این به بعد در فستیوال مشارکت دارند، بتوانیم تعداد قراردادها را به بیش از سه مورد در سال جاری برسانیم.

این مسؤول تصریح کرد: فستیوال فوق با هدف تجاری سازی ایده و اختراعات در حوزه نوآوری‌های صنعت سلامت غذا، دارو وتجهیزات پزشکی با حضور فناوران سرمایه گذاران و تولیدکنندگان و با مساعدت و همکاری شرکت پیشوران کیفیت سامانه به عنوان کارگزاران فن بازار منطقه‌ای استان کرمانشاه در دستور کار قرار گرفت.

کویلی یادآور شد: اولین فستیوال نیز با عنوان نوآوری صنایع شیمیایی و پلیمر برگزار شد، که در آن سه قرارداد به ارزش سه میلیارد و ۵۰ میلیون تومان منعقد شده بود.

کارگزار فن بازار منطقه‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه ایده پردازان و مخترعان دومین فستیوال در حوزه غذا و دارو فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: اگر سرمایه‌گذاری پیدا شود تجاری سازی انجام می‌شود، همچنین با این نوآوری ها نیز کارخانه تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*