۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 9741
  • ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
  • منبع : شهر روشن
مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه:

نمایشگاه فرش دستباف در کرمانشاه دایر می‌شود

نمایشگاه فرش و تابلو فرش دستباف با هدف حمایت از تولید ملی در سال رونق تولید برگزار می‌شود.

حامدوفاپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار شهر روشن در کرمانشاه از برپایی نمایشگاه فرش و تابلو فرش دستباف با هدف حمایت از تولید ملی در سال “رونق تولید” خبر داد.

مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه در ماه های پایانی سال هستیم، لذا نمایشگاه بین المللی کرمانشاه همچون سال های گذشته حمایت از تولید داخلی را سر لوحه اهداف مهم خود قرار داده است.

این مسؤول ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا به امروز با برگزاری بیش از ۲۰ نمایشگاه از جمله نمایشگاه رونق تولید، نمایشگاه صنعت خودرو، نمایشگاه مبلمان، نمایشگاه کشاورزی، نمایشگاه خانه ایرانی کالای ایرانی و… نقش بسزایی در تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید داشته‌ایم.

وی بیان کرد: نمایشگاه فرش و تابلو فرش استانی با هدف حمایت از ملی ترین تولید ملی و نیز حفظ و اعتلای جایگاه فرش و تابلو فرش دستباف به همراه عرضه آخرین دستاوردها و محصولات بازار فرش دستباف به علاقه مندان از ۳۰ دیماه تا پنجم بهمن به مدت ۶ آماده بازدید علاقمندان است.

مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه خاطرنشان کرد: شهروندان علاقه مندان به صنعت فرش می‌توانند از ساعت ۱۵ الی ۲۱ به نمایشگاه واقع در پارک شاهد کرمانشاه مراجعه کنند.

وفاپور اظهار داشت: نخستین نمایشگاه فروش زمستانه نیز با عرضه کالاهای متنوع با قیمت مناسب در کنار این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*