۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 6235
  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
رونمایی از کتاب “سید رضا” / شب خاطره آزادگان در کرمانشاه برگزار می شود
رونمایی از کتاب “سید رضا” / شب خاطره آزادگان در کرمانشاه برگزار می شود
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کرمانشاه خبر داد

رونمایی از کتاب “سید رضا” / شب خاطره آزادگان در کرمانشاه برگزار می شود

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه از مراسم رونمایی از کتاب "سید رضا" و برگزاری شب خاطره آزادگان در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شهر روشن از کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان، افشین آزادی، اظهار داشت: مراسم شب خاطره آزادگان به همراه رونمایی از کتابی به نام “سید رضا” شرح خاطرات سیدرضا موسوی، عصر یکشنبه ۲۷ مرداد سال جاری ساعت ۱۷ در سینما آزادی کرمانشاه برگزار خواهد شد.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه افزود: نام: سید رضا به نویسندگی رضا جمشیدی از نویسندگان توانای کشور، خاطرات و اتفاقات سید رضا موسوی از لحظه اسارت تا بازگشت به وطن را شرح می دهد.

وی تصریح کرد: این کتاب تولید شده در دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان کرمانشاه، توسط انتشارات سوره مهر (هفت دوره ناشر برگزیده) منشر شده است.

آزادی ضمن دعوت از علاقمندان حوزه ادب و هنر، خاطرنشان کرد: این مراسم توسط حوزه هنری و با همکاری استانداری کرمانشاه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*