۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 6096
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
کنگره ملی شعر اربعین برگزار می شود
کنگره ملی شعر اربعین برگزار می شود
به همت بنیاد کرامت امام رضا(ع) و مجمع شاعران اهل بیت(ع):

کنگره ملی شعر اربعین برگزار می شود

کنگره ملی شعر اربعین (موکب کلمات) به همت بنیاد کرامت امام رضا علیه السلام و مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری شهر روشن از کرمانشاه، کنگره ملی شعر اربعین (موکب کلمات) به همت بنیاد کرامت امام رضا علیه السلام و مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام برگزار می شود.

براساس این گزارش، کنگره شعر اربعین در دو بخش برگزار خواهد شد، که بخش اصلی به شعر فارسی در توصیف اربعین و موضوع های مربوط به آن و بخش ویژه به نوحه، سرود و تصنیف با موضوع اربعین اختصاص دارد.

علاقمندان می توانند آثار خود را تا ۱۰ شهریور ماه سال جاری مقادن با یکم محرم الحرام ۱۴۴۱ از سه طریق سایت مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام www.eradat.ir، پست الکترونیکی sherearbaeen@gmail.com، پیام رسان های تلگرام، واتس آپ، سروش و بله به شماره ۰۹۳۷۳۶۴۵۵۶۵ به دبیرخانه کنگره ارسال کنند.

به گزارش شهر روشن، در بخش اصلی کنگره شعر اربعین به سه نفر از برگزیدگان کنگره، هر کدام پنجاه میلیون ریال و به پنج نفر تقدیری، هر کدام بیست میلیون ریال و نیز در بخش ویژه به یک نفر برگزیده پنجاه میلیون ریال و به سه نفر تقدیری هرکدام بیست میلیون ریال جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت.

لازم به یادآوری است، که در بخش ویژه، ارسال فایل صوتی نوحه یا تصنیف به همراه متن الزامی است، آثاری که به مرحله دوم داوری راه پیدا کنند در قالب یک مجموعه منتشر خواهند شد.

آثار باید در قالب فایل word با فونت B Nazanin و سایز ۱۴ ارسال شوند، ثبت مشخصات کامل صاحب اثر اعم از نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس و تاریخ تولد در ذیل هر اثر الزامی است.

حضور برگزیدگان و نفرات تقدیری در اختتامیه الزامی خواهد بود، همچنین تمامی آثار به صورت کد بندی شده و بدون نام در اختیار داوران قرار خواهد گرفت.

گفتنی است، علاقمندان هنرمند می توانند آثار خود را به آدرس دبیرخانه واقع در میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، خیابان سمیه، پلاک ۲۴۱، ساختمان مجامع، واحد مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام ارسال کنند و با شماره تماس های ۸۸۹۲۳۵۵۶ و ۸۸۳۸۳۳۶۵ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*