۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 5939
  • ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶
محفل ادبی “شهر شعر و شعور” در کرمانشاه برگزار شد+تصاویر
محفل ادبی “شهر شعر و شعور” در کرمانشاه برگزار شد+تصاویر
با حضور هنرمندان کرمانشاهی:

محفل ادبی “شهر شعر و شعور” در کرمانشاه برگزار شد+تصاویر

محفل ادبی "شهر شعر و شعور" با حضور هنرمندان کرمانشاهی در تکیه بیگلربیگی کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شهر روشن از کرمانشاه، محفل ادبی “شهر شعر و شعور” امشب به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و با حضور انجمن‌های ادبی و بزرگان، فرهیختگان و شعرای شهر در تکیه بیگلربیگی برگزار شد.

مازیار رضایی در این جلسه اظهار داشت: از بزرگان ادب و فرهنگ استان کرمانشاه دو خواسته دارم، ابتدا اینکه چون تقویم روزداشت کرمانشاه را در شورا تدوین می کنیم و ۱۵ روز را با عناوین اساتید فرهنگ و هنر همچون میرزا رضای کلهر، یدالله بهزاد، شهرام ناظری، شهیدمحمدسعیدجعفری، آیت الله مرتضی نجومی و… نام گذاری کرده ایم که این طرح ادامه دارد و گسترش پیدا می کند، لذا درخواست داریم بزرگان فرهنگ و هنر به ما کمک کنند و در راستای تکمیل مشاهیر تاریخی و آثار ارزشمند تاریخی این سازمان را همراهی کنند تا بتوانیم بهترین تقویم را تدوین کنیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرمانشاه با بیان اینکه عدم وجود فرهنگ گفتمان در بدنه جامعه وجود دارد و در آن ضعیف هستیم، تصریح کرد: گاهی به دلایل مختلف با هم نمی توانیم کنار بیاییم لذا جلسه گفتمان دورهمی را به منظور رفع این موضوع برگذار می کنیم و اوایل هر ماه با بزرگان استان نشستی برگزار می شود که استارت این کار در فرهنگسرای گل نرگس و در ساعات عصر خواهد بود.

گفتنی است، مدیران انجمن های ادبی و تعدادی از شاعران استان در این محفل ادبی به قرائت اشعاری با موضوعات مختلف پرداختند و در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*