۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

  • شناسه : 3471
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
  • منبع : اختصاصی شهر روشن؛
نمایشگاه کتب و نرم افزار علوم قرآنی در کرمانشاه دایر می شود
نمایشگاه کتب و نرم افزار علوم قرآنی در کرمانشاه دایر می شود
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل ارشاد کرمانشاه:

نمایشگاه کتب و نرم افزار علوم قرآنی در کرمانشاه دایر می شود

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری نمایشگاه کتب و نرم افزار علوم قرآنی در کرمانشاه به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

محسن کرمیان امروز در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار شهر روشن در کرمانشاه، اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه قرآنی یکی از برنامه های حائز اهمیت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در ماه مبارک رمضان است.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: مراسم افتتاح نمایشگاه کتب و نرم افزار علوم قرآنی روز چهارشنبه یکم خرداد سال جاری با حضور مسوولان استانی انجام می شود.

وی ادامه داد: افتتاح این نمایشگاه از ساعت ۱۱ صبح و در مسجد معتضدی واقع در میدان شهرداری و از سلسله برنامه های ویژه جشن ماه مبارک رمضان است.

کرمیان بیان کرد: این نمایشگاه شامل غرفه های فرهنگی از جمله عفاف و حجاب، صنایع دستی، نقاشی، قرآن بخوان و جایزه بگیر، محرق کاری و… خواهد بود.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه زمان بازدید برگزاری نمایشگاه کتب و نرم افزار علوم قرآنی برای علاقمندان را صبح ها از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه الی ۱۳ و ۳۰ دقیقه ظهر و عصرها از ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه الی ۲۱ شب و به مدت یک هفته عنوان کرد.

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*