۞ احادیث
حضرت محمد(ص): بنده با خوش‌اخلاقی به مقام روزه‌گیر شب‌زنده‌دار می‌رسد. امام علی(ع): به كمال رساندن خوبى، نيكوتر از آغاز كردن آن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » سایر اخبار » قرآن کریم » گفتگوها
  • شناسه : 3492
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
محفل انس با قرآن کریم در قرارگاه عملیاتی منطقه غرب ارتش برگزار شد
محفل انس با قرآن کریم در قرارگاه عملیاتی منطقه غرب ارتش برگزار شد
مدیر روابط عمومی قرارگاه عملیاتی منطقه غرب ارتش:

محفل انس با قرآن کریم در قرارگاه عملیاتی منطقه غرب ارتش برگزار شد

مدیر روابط عمومی قرارگاه عملیاتی منطقه غرب ارتش از برگزری محفل انس با قرآن کریم به همت این قرارگاه منطقه ای در کرمانشاه خبر داد.

سرگرد بهرام طاهری امروز در گفت و گو با خبرنگار شهر روشن در کرمانشاه، گفت: مراسمی با عنوان محفل انس با قرآن کریم به همت قرارگاه عملیاتی منطقه غرب ارتش در سالن اجتماعات قرارگاه برگزار شد.

مدیر روابط عمومی قرارگاه عملیاتی منطقه غرب ارتش تصریح کرد: مراسم فوق به همت قرارگاه ارتش با حضور فرماندهان ارشد منطقه غرب و کارکنان همراه با حضور قاریان برجسته استانی و کشوری “علی بیگی” و “مجید نظریان” در سالن اجتماعات قرارگاه ارتش در کرمانشاه اجرایی شد.

این مسوول افزود: برگزاری محفل انس با قرآن کریم به مناسبت ماه مبارک رمضان و با حضور فرماندهان ارشد و کارکنان ارتش در استان کرمانشاه برگزار شده است تا از فیوضات این کتاب آسمانی در ماه پربرکت استفاده کنیم.

مدیر روابط عمومی قرارگاه عملیاتی منطقه غرب ارتش اظهار داشت: انجام این مراسم به میزبانی مدیریت عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه غرب ارتش با حضور قاریان ممتاز کشور و استان صورت گرفته است.

انتهای پیام/ت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*